Treåringslopp 2018

Datum Dag Bana Typ Noterat Lopp Propositioner
2018-03-02 Fre Bollnäs V64 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-03-11 Sön Östersund GS75 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-03-23 Fre Romme V64 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-03-31 Lör Dannero L8 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-04-06 Fre Bollnäs V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v H150 tv90/55
2018-04-09 Mån Östersund V64 ST-Unghästserie 3-år 1640v H50 tv25 fs
2018-04-19 Tors Gävle V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-04-26 Tors Gävle V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v 150 tv90 fs
2018-04-29 Sön Hagmyren V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-05-07 Mån Umåker V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-05-18 Fre Skellefteå V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-05-25 Fre Hagmyren V5-dag ST-Unghästserie 3-år 2140v H50 tv30
2018-06-01 Fre Romme V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v Alla tv100/60
2018-06-03 Sön Bergsåker V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-06-07 Tors Skellefteå L8 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-06-08 Fre Östersund V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v H150 tv90/55
2018-06-18 Mån Solänget V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-06-19 Tis Bollnäs L8 ST-Unghästserie 3-år STO 2140a Alla
2018-06-21 Tors Dannero V64 ST-Unghästserie 3-år 2140a Alla
2018-06-23 Lör Oviken Extradag Treåringslopp 3-år 2100v H25 tv7,5
2018-07-01 Sön Hagmyren GS75 Hälsinglands Treåringspris 3-år 2140v Alla tv150/90
2018-07-13 Fre Årjäng V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-07-14 Lör Boden V65-lördag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-07-16 Mån Rättvik V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-07-19 Tors Bergsåker V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v Alla tv100 fs
2018-07-29 Sön Dannero V5-dag Uttagningar Kriteriet 3-år 2140a Alla
2018-08-08 Ons Boden V86S ST-Unghästserie 3-år 2140v H50 tv30
2018-08-09 Tors Bollnäs V64 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-08-12 Sön Dannero V75ex Kallblodskriteriet – Ston 3-år 2140a Alla
2018-08-12 Sön Dannero V75ex Kallblodskriteriet 3-år 2140a Alla
2018-08-14 Tis Årjäng L8 ST-Unghästserie 3-år 2140v H50 tv30
2018-08-16 Tors Bergsåker V64 ST-Unghästserie 3-år 1640v H50 tv25
2018-08-20 Mån Romme V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-08-28 Tis Hagmyren L8 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-08-30 Tors Skellefteå V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v H100 tv60/35
2018-08-31 Fre Bollnäs V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v Alla tv225 fs
2018-09-03 Mån Färjestad V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-09-06 Tors Gävle V64 ST-Unghästserie 3-år 1640v H50 tv25 fs
2018-09-07 Fre Umåker V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v H50 tv30
2018-09-13 Tors Bollnäs L8 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-09-16 Sön Östersund V75ex Jämtländskt Uppfödningslopp 3-år 2140v Alla tv250/100 fs
2018-09-18 Tis Solänget V5-dag ST-Unghästserie 3-år 2140v H100 tv60/35
2018-09-23 Sön Hagmyren V5-dag ST-Unghästserie 3-år 2140v H50 tv30 fs
2018-09-28 Fre Bergsåker V64 ST Treåringsstjärna 3-år 2140v Alla tv150/90 fs
2018-09-29 Lör Umåker V65-lördag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-10-05 Fre Rättvik V5-dag Jon Åkermans Minne 3-år 2140v H50 tv30
2018-10-05 Fre Östersund V64 ST-Unghästserie 3-år STO H100 tv60/35
2018-10-15 Mån Färjestad V64 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-10-18 Tors Hagmyren L8 ST-Unghästserie 3-år 2140v H100 tv60
2018-10-19 Fre Umåker V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v H150 tv90/55
2018-10-25 Tors Gävle V64 Jöns Olofssons Minne 3-år 1640v Alla tv225/120
2018-10-26 Fre Bergsåker Lf 9 ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-10-30 Tis Rättvik L8 ST-Unghästserie 3-år 2140v H150 tv90 fs
2018-11-01 Tors Gävle V5-dag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-11-03 Lör Östersund V65-lördag ST-Inskolningslopp 3-år 2140v H30 tv10 fs
2018-11-08 Tors Bollnäs V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v H50 tv30 fs
2018-11-09 Fre Umåker V64 Norrlandselitserie 3-år Alla 2140v tv150/100/50 fs
2018-11-23 Fre Romme Lf 9 ST-Unghästserie 3-år STO 2140v H150 tv90/55
2018-11-29 Tors Gävle V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v H100 tv60
2018-11-30 Fre Romme V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v Alla tv150 fs
2018-12-10 Mån Färjestad V64 ST-Unghästserie 3-år 2140v H100 tv60 fs
2018-12-19 Ons Bergsåker V86X ST-Unghästserie 3-år 2140v Alla tv150 fs

 

 

Reservation för eventuella fel eller ändringar. Se travsport.se för gällande propositioner.

Tillbaka till toppen
×
Logga in för att fortsätta
Saknar du ett konto?

Registrera dig här

Logga in med ett socialt konto

Det är snabbt och enkelt

Logga in för att fortsätta
Saknar du ett konto?

Registrera dig här

Logga in med ett socialt konto

Det är snabbt och enkelt